اسفند، حمایت از تولید و هنر ایرانی

با پیشرفت تکنولوژی و توسعه اینترنت و فضای مجازی، کسب و کار خرد سنتی روز به روز جای خود را به کسب و کارهای اینترنتی در ابعاد جهانی و منطقه‌ای و بومی داده و خواهد داد. همچنین بخشی از نیاز مردم کالا و خدمات ار طریق فضای مجازی و اینترنت برطرف می شود.

اسفند با هدف حمایت از تولید و هنر ایرانی در اسفند ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز نمود.

در اسفند کالاها و تولیدات هنری ، دکوراسیون داخلی ، صنایع دستی ، میناکاری ، خاتم کاری ، قلمزنی ، فیروزه‌کوبی ، ملیله کاری ، سفال و سرامیک ، قلمزنی ، زیور آلات دست ساز قلم زنی را و محصولاتی با کیفیت ، متنوع با قیمت مناسب و قابل رقابت را مستقیماً از تولیدکنندگان ایرانی به علاقه‌مندان ارائه دهیم.

دسترسی آسان و سریع ، امکان تحقیق و بررسی ، مقایسه قیمت و قدرت انتخاب محصولات متنوع از ویژگیهای مهم و اساسی فضای اینترنت می‌باشد که به خوبی در اسفند مورد توجه قرار گرفته است.

اسفند به عنوان پل ارتباطی میان تولیدکنندگان و خریداران محترم در تلاش برای ایجاد شرایط و فضایی توأم با احساس شادمانی و رضایت آنها، بررسی مشکلات و موانع ، رشد و تعالی تولید و هنر ایرانی را در برنامه خود قرار داده است.

امید به آنکه هموطنان و علاقه‌مندان به ایران عزیز با حمایت گسترده خود از تولیدات با کیفیت و هنر ایرانی ما را در اجرای هرچه بهتر برنامه‌ها و رسیدن به اهداف اسفند یاری نمایند.

ارسال نظرات

اسفند با احترام پذیرای نظرات کارشناسان ، علاقه‌مندان، خریداران محترم در راستای بهبود مستمر عملکرد خود و ارائه هرچه بهتر محصولات و خدمات می‌باشد.