تلنگر

۸ نکته از ثروتمندترین مرد آسیا

ثروتمندترینعلی رغم اینکه در نوجوانی پدر خود را از دست داد و انسانی فروتن بود، با پیشرفت و ترقی در طول زندگی‌اش به یکی از ثروتمندترین رهبران کسب و کار و خیری بخشنده تبدیل شد، لی کا – شینگ برای افراد بی شماری در قاره آسیا مدلی بی نظیر از نحوه موفقیت و کسب ثروت را در این کره خاکی به نمایش می‌گذارد. کتاب‌هایی که درباره رویکرد او در مورد زندگی و کسب و کار است، بیشتر در چین و سایر مناطق، در بخش کسب و کار کتاب فروشی‌های زبان چینی در سراسر جهان محبوب و پر طرفدار هستند، بسیار شبیه به اتفاقی که برای کتاب‌های وارن بافت در ایالات متحده آمریکا افتاد.

بنابراین امروز تصمیم گرفتم از عالی‌ترین نقل قول‌ها یا بهتر بگویم توصیه‌های مفید و کاربردی این انسان موفق را برای شما بیان کنم.

۸ نکته زندگی از ثروتمندترین آسیایی لی کا – شینگ

  1. به عنوان یک رهبر، بایستی زمان بیشتری را نسبت به بقیه جهت برنامه ریزی برای آینده صرف کنید.
  2. من نه زمانی که بازار شرایط خوبی دارد زیاد خوش بین هستم، و نه زمانی که بازار نزولی است زیاد بدبین.
  3. شهرت و اعتبار خوب برای خودتان و شرکتتان، دارایی ارزشمندی است که در ترازنامه منعکس نشده است.
  4. اهمیتی ندارد چقدر قوی یا توانا هستید، اگر قلبی بزرگ نداشته باشید، موفق نخواهید شد.
  5. برای مدیر موفقی بودن، نگرش و توانایی اجزائی برابر و مهم هستند. یک رهبر، الهام بخش دیگران برای بزرگی و عظمت است. یک رئیس بر زیردستان خود تسلط دارد و به آن‌ها احساس کوچک بودن را القاء می‌کند.
  6. در حالی که یافتن فرمولی جهانی برای موفقیت سخت است، نشانه های هشدار دهنده برای شکست همه جا نوشته شده‌اند. ایجاد ساختاری که احتمال شکست را به حداقل ممکن برساند می‌تواند به عنوان میانبری برای موفقیت پذیرفته شود.
  7. مدیران موفق باید نگاهی حساس و زیرکانه نسبت به استعداد داشته باشند. آن‌ها نه تنها افرادی را که باهوش تر از دیگران هستند را انتخاب می‌کنند، بلکه از انتخاب سوپراستار های کمپانی‌های بزرگ که شهرت و اعتبارشان مقدم بر آن‌هاست اجتناب می‌کنند.
  8. هنر مدیریت خوب و موفق در ظرفیت پذیرش تغییر نهفته است، و توانایی ترکیب افکار سنتی و جدید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا